
Men's Chilliwack Bomber Down Jacket Khaki Size L
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | L |
| Material | Polyester |
| Colour | Khaki |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 55cm |
| Pit To Pit | 64cm |
| SKU | 348352 |
Original: $552.87
-65%$552.87
$193.50More Images








Men's Chilliwack Bomber Down Jacket Khaki Size L
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | L |
| Material | Polyester |
| Colour | Khaki |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 55cm |
| Pit To Pit | 64cm |
| SKU | 348352 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | L |
| Material | Polyester |
| Colour | Khaki |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 55cm |
| Pit To Pit | 64cm |
| SKU | 348352 |
























