🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Chilliwack Bomber Down Jacket Khaki Size L
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Down Jacket |
| Size | L |
| Material | Polyester |
| Colour | Khaki |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| Comments | Wear to the sleeves, please see images. |
| SKU | 353189 |
$133.22
Men's Chilliwack Bomber Down Jacket Khaki Size L—
$133.22
More Images












Men's Chilliwack Bomber Down Jacket Khaki Size L
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Down Jacket |
| Size | L |
| Material | Polyester |
| Colour | Khaki |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| Comments | Wear to the sleeves, please see images. |
| SKU | 353189 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Down Jacket |
| Size | L |
| Material | Polyester |
| Colour | Khaki |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| Comments | Wear to the sleeves, please see images. |
| SKU | 353189 |
























