
Men's Chilliwack Bomber Down Jacket Navy Size S
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| Comments | Tiny hole on right sleeve. |
| SKU | 350825 |
Original: $319.73
-65%$319.73
$111.91More Images














Men's Chilliwack Bomber Down Jacket Navy Size S
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| Comments | Tiny hole on right sleeve. |
| SKU | 350825 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| Comments | Tiny hole on right sleeve. |
| SKU | 350825 |
























