🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Chilliwack Bomber Down Jacket White Size M
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyamide |
| Colour | White |
| Length | 57cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 356622 |
$128.23
Original: $366.36
-65%Men's Chilliwack Bomber Down Jacket White Size M—
$366.36
$128.23More Images









Men's Chilliwack Bomber Down Jacket White Size M
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyamide |
| Colour | White |
| Length | 57cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 356622 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyamide |
| Colour | White |
| Length | 57cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 356622 |
























