
Men's Crofton Down Jacket Black Size L
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | L |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 74cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 68cm |
| Comments | One hole to the left arm sleeve as pictured |
| SKU | 370320 |
Original: $259.78
-65%$259.78
$90.92More Images








Men's Crofton Down Jacket Black Size L
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | L |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 74cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 68cm |
| Comments | One hole to the left arm sleeve as pictured |
| SKU | 370320 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | L |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 74cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 68cm |
| Comments | One hole to the left arm sleeve as pictured |
| SKU | 370320 |
























