🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Crofton Down Jacket Black Size M
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 360334 |
$81.60
Original: $233.14
-65%Men's Crofton Down Jacket Black Size M—
$233.14
$81.60More Images











Men's Crofton Down Jacket Black Size M
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 360334 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 360334 |
























