
Men's Crofton Gilet Black Size L
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | L |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| SKU | 362268 |
Original: $373.02
-65%$373.02
$130.56More Images







Men's Crofton Gilet Black Size L
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | L |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| SKU | 362268 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | L |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| SKU | 362268 |
























