
Men's Dunham Jacket Grey Size S
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Grey |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 365732 |
Original: $333.05
-65%$333.05
$116.57More Images







Men's Dunham Jacket Grey Size S
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Grey |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 365732 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Grey |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 365732 |
























