
Men's Emory Down Jacket Grey Size S
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Grey |
| Length | 85cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| Comments | The stitching to the bottom of the pocket has come away as pictured, it would benefit from being repaired. |
| SKU | 329456 |
Original: $233.14
-65%$233.14
$81.60More Images








Men's Emory Down Jacket Grey Size S
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Grey |
| Length | 85cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| Comments | The stitching to the bottom of the pocket has come away as pictured, it would benefit from being repaired. |
| SKU | 329456 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Grey |
| Length | 85cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| Comments | The stitching to the bottom of the pocket has come away as pictured, it would benefit from being repaired. |
| SKU | 329456 |
























