🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Emory Parka Down Jacket Beige Size M
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyester |
| Colour | Beige |
| Length | 82cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 340437 |
$592.84
Men's Emory Parka Down Jacket Beige Size M—
$592.84
More Images









Men's Emory Parka Down Jacket Beige Size M
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyester |
| Colour | Beige |
| Length | 82cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 340437 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyester |
| Colour | Beige |
| Length | 82cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 340437 |
























