
Men's Everett Down Jacket Purple Size L
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | L |
| Material | Polyamide |
| Colour | Purple |
| Length | 73cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| SKU | 329186 |
Original: $239.80
-65%$239.80
$83.93More Images







Men's Everett Down Jacket Purple Size L
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | L |
| Material | Polyamide |
| Colour | Purple |
| Length | 73cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| SKU | 329186 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | L |
| Material | Polyamide |
| Colour | Purple |
| Length | 73cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| SKU | 329186 |
























