🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Everett Gilet Grey Size XL
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Gilet |
| Size | XL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Grey |
| Length | 75cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 65cm |
| SKU | 343950 |
$93.25
Original: $266.44
-65%Men's Everett Gilet Grey Size XL—
$266.44
$93.25More Images







Men's Everett Gilet Grey Size XL
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Gilet |
| Size | XL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Grey |
| Length | 75cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 65cm |
| SKU | 343950 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Gilet |
| Size | XL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Grey |
| Length | 75cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 65cm |
| SKU | 343950 |
























