🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Expedition Parka Down Jacket Blue Size XL
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | XL |
| Material | Polyester |
| Colour | Blue |
| Length | 87cm |
| Should To Shoulder | 63cm |
| Pit To Pit | 68cm |
| SKU | 340468 |
$419.65
Men's Expedition Parka Down Jacket Blue Size XL—
$419.65
More Images








Men's Expedition Parka Down Jacket Blue Size XL
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | XL |
| Material | Polyester |
| Colour | Blue |
| Length | 87cm |
| Should To Shoulder | 63cm |
| Pit To Pit | 68cm |
| SKU | 340468 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | XL |
| Material | Polyester |
| Colour | Blue |
| Length | 87cm |
| Should To Shoulder | 63cm |
| Pit To Pit | 68cm |
| SKU | 340468 |
























