
Men's Freestyle Crew Gilet Black Size S
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Gilet |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 350448 |
Original: $233.14
-65%$233.14
$81.60More Images







Men's Freestyle Crew Gilet Black Size S
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Gilet |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 350448 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Gilet |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 350448 |
























