
Men's Freestyle Crew Gilet Black Size XL
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | XL |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 75cm |
| Should To Shoulder | 49cm |
| Pit To Pit | 67cm |
| SKU | 354404 |
Original: $359.70
-65%$359.70
$125.89More Images






Men's Freestyle Crew Gilet Black Size XL
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | XL |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 75cm |
| Should To Shoulder | 49cm |
| Pit To Pit | 67cm |
| SKU | 354404 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | XL |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 75cm |
| Should To Shoulder | 49cm |
| Pit To Pit | 67cm |
| SKU | 354404 |
























