
Men's Freestyle Gilet Beige Size XS
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | XS |
| Material | Polyamide |
| Colour | Beige |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| SKU | 365733 |
Original: $386.34
-65%$386.34
$135.22More Images







Men's Freestyle Gilet Beige Size XS
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | XS |
| Material | Polyamide |
| Colour | Beige |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| SKU | 365733 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | XS |
| Material | Polyamide |
| Colour | Beige |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| SKU | 365733 |
























