
Men's Freestyle Gilet Black Size M
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 361525 |
Original: $406.33
-65%$406.33
$142.22More Images








Men's Freestyle Gilet Black Size M
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 361525 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 361525 |
























