🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Freestyle Gilet Black Size XL
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Gilet |
| Size | XL |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 74cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 64cm |
| Comments | Small material pull on right side. |
| SKU | 347610 |
$72.27
Original: $206.49
-65%Men's Freestyle Gilet Black Size XL—
$206.49
$72.27More Images








Men's Freestyle Gilet Black Size XL
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Gilet |
| Size | XL |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 74cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 64cm |
| Comments | Small material pull on right side. |
| SKU | 347610 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Gilet |
| Size | XL |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 74cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 64cm |
| Comments | Small material pull on right side. |
| SKU | 347610 |
























