
Men's Freestyle Gilet Black Size XS
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Gilet |
| Size | XS |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 48cm |
| SKU | 348876 |
Original: $259.78
-65%$259.78
$90.92More Images







Men's Freestyle Gilet Black Size XS
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Gilet |
| Size | XS |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 48cm |
| SKU | 348876 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Gilet |
| Size | XS |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 48cm |
| SKU | 348876 |
























