🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Freestyle Gilet Blue Size L
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Gilet |
| Size | L |
| Material | Polyester |
| Colour | Blue |
| Length | 74cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| SKU | 342955 |
$273.10
Men's Freestyle Gilet Blue Size L—
$273.10
More Images








Men's Freestyle Gilet Blue Size L
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Gilet |
| Size | L |
| Material | Polyester |
| Colour | Blue |
| Length | 74cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| SKU | 342955 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Gilet |
| Size | L |
| Material | Polyester |
| Colour | Blue |
| Length | 74cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| SKU | 342955 |
























