🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Freestyle Gilet Blue Size XS
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Gilet |
| Size | XS |
| Material | Polyester |
| Colour | Blue |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 40cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 351818 |
$90.92
Original: $259.78
-65%Men's Freestyle Gilet Blue Size XS—
$259.78
$90.92More Images








Men's Freestyle Gilet Blue Size XS
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Gilet |
| Size | XS |
| Material | Polyester |
| Colour | Blue |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 40cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 351818 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Gilet |
| Size | XS |
| Material | Polyester |
| Colour | Blue |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 40cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 351818 |
























