
Men's Freestyle Gilet Grey Size L
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Gilet |
| Size | L |
| Material | Polyamide |
| Colour | Grey |
| Length | 73cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 58cm |
| SKU | 364679 |
Original: $213.15
-65%$213.15
$74.60More Images








Men's Freestyle Gilet Grey Size L
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Gilet |
| Size | L |
| Material | Polyamide |
| Colour | Grey |
| Length | 73cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 58cm |
| SKU | 364679 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Gilet |
| Size | L |
| Material | Polyamide |
| Colour | Grey |
| Length | 73cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 58cm |
| SKU | 364679 |
























