
Men's Freestyle Gilet Khaki Size M
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | M |
| Material | Polyester |
| Colour | Khaki |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 364740 |
Original: $326.39
-65%$326.39
$114.24More Images







Men's Freestyle Gilet Khaki Size M
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | M |
| Material | Polyester |
| Colour | Khaki |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 364740 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | M |
| Material | Polyester |
| Colour | Khaki |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 364740 |
























