
Men's Freestyle Gilet Navy Size M
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Gilet |
| Size | M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 357633 |
Original: $366.36
-65%$366.36
$128.23More Images







Men's Freestyle Gilet Navy Size M
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Gilet |
| Size | M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 357633 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Gilet |
| Size | M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 357633 |
























