
Men's Freestyle Gilet Navy Size XS
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Gilet |
| Size | XS |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 49cm |
| SKU | 351422 |
Original: $193.17
-65%$193.17
$67.61More Images








Men's Freestyle Gilet Navy Size XS
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Gilet |
| Size | XS |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 49cm |
| SKU | 351422 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Gilet |
| Size | XS |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 49cm |
| SKU | 351422 |
























