
Men's Freestyle Gilet Red Size M
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Gilet |
| Size | M |
| Material | Polyester |
| Colour | Red |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 61cm |
| SKU | 348206 |
Original: $179.85
-65%$179.85
$62.95More Images







Men's Freestyle Gilet Red Size M
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Gilet |
| Size | M |
| Material | Polyester |
| Colour | Red |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 61cm |
| SKU | 348206 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Gilet |
| Size | M |
| Material | Polyester |
| Colour | Red |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 61cm |
| SKU | 348206 |
























