🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Huron Hoodie Blue Size L
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Length | 69.5cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 61cm |
| SKU | 369434 |
$239.80
Men's Huron Hoodie Blue Size L—
$239.80
More Images








Men's Huron Hoodie Blue Size L
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Length | 69.5cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 61cm |
| SKU | 369434 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Length | 69.5cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 61cm |
| SKU | 369434 |
























