
Men's Hybridge Huron Jacket Black Size M
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 58cm |
| Comments | Light discolouration, please see last images. |
| SKU | 369859 |
Original: $333.05
-65%$333.05
$116.57More Images










Men's Hybridge Huron Jacket Black Size M
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 58cm |
| Comments | Light discolouration, please see last images. |
| SKU | 369859 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 58cm |
| Comments | Light discolouration, please see last images. |
| SKU | 369859 |
























