
Men's Hybridge Lite Down Jacket Black Size M
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 48cm |
| SKU | 369948 |
Original: $373.02
-65%$373.02
$130.56More Images






Men's Hybridge Lite Down Jacket Black Size M
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 48cm |
| SKU | 369948 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 48cm |
| SKU | 369948 |
























