🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Hybridge Lite Down Jacket Black Size S
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 62cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 46cm |
| Comments | Small repair to the left sleeve and 2 small holes on the right sleeve as pictured |
| SKU | 370677 |
$46.63
Original: $133.22
-65%Men's Hybridge Lite Down Jacket Black Size S—
$133.22
$46.63More Images









Men's Hybridge Lite Down Jacket Black Size S
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 62cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 46cm |
| Comments | Small repair to the left sleeve and 2 small holes on the right sleeve as pictured |
| SKU | 370677 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 62cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 46cm |
| Comments | Small repair to the left sleeve and 2 small holes on the right sleeve as pictured |
| SKU | 370677 |
























