🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Hybridge Lite Down Jacket Black Size XS
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Down Jacket |
| Size | XS |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| Comments | Small hole to left cuff, please see last image. |
| SKU | 370192 |
$41.96
Original: $119.90
-65%Men's Hybridge Lite Down Jacket Black Size XS—
$119.90
$41.96More Images







Men's Hybridge Lite Down Jacket Black Size XS
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Down Jacket |
| Size | XS |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| Comments | Small hole to left cuff, please see last image. |
| SKU | 370192 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Down Jacket |
| Size | XS |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| Comments | Small hole to left cuff, please see last image. |
| SKU | 370192 |
























