
Men's Hybridge Lite Gilet Navy Size XXL
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Gilet |
| Size | XXL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 77cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 64cm |
| SKU | 369372 |
Original: $213.15
-65%$213.15
$74.60More Images







Men's Hybridge Lite Gilet Navy Size XXL
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Gilet |
| Size | XXL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 77cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 64cm |
| SKU | 369372 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Gilet |
| Size | XXL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 77cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 64cm |
| SKU | 369372 |
























