🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Hybridge Lite Hoody Down Jacket Black Size XL
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | XL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 75cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 353532 |
$279.77
Men's Hybridge Lite Hoody Down Jacket Black Size XL—
$279.77
More Images







Men's Hybridge Lite Hoody Down Jacket Black Size XL
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | XL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 75cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 353532 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | XL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 75cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 353532 |
























