🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Intrecciato Messenger Bag Black
| Brand | Bottega Veneta |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 21cm |
| Width | 15cm |
| Depth | 6cm |
| SKU | 364281 |
$114.24
Original: $326.39
-65%Men's Intrecciato Messenger Bag Black—
$326.39
$114.24More Images











Men's Intrecciato Messenger Bag Black
| Brand | Bottega Veneta |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 21cm |
| Width | 15cm |
| Depth | 6cm |
| SKU | 364281 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Bottega Veneta |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 21cm |
| Width | 15cm |
| Depth | 6cm |
| SKU | 364281 |
























