
Men's Langford Parka Down Jacket Burnt Orange Size M
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyester |
| Colour | Burnt Orange |
| Length | 80cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 338389 |
Original: $246.46
-65%$246.46
$86.26More Images










Men's Langford Parka Down Jacket Burnt Orange Size M
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyester |
| Colour | Burnt Orange |
| Length | 80cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 338389 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyester |
| Colour | Burnt Orange |
| Length | 80cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 338389 |
























