🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Lodge Down Jacket Black Size XS
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | XS |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 60cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 365212 |
$266.44
Men's Lodge Down Jacket Black Size XS—
$266.44
More Images









Men's Lodge Down Jacket Black Size XS
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | XS |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 60cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 365212 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | XS |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 60cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 365212 |
























