🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Lodge Down Jacket Red Size XL
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | XL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Red |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 51cm |
| Pit To Pit | 63cm |
| Comments | Small patch of wear to the material on right and marks on left sleeve. |
| SKU | 340318 |
$179.85
Men's Lodge Down Jacket Red Size XL—
$179.85
More Images









Men's Lodge Down Jacket Red Size XL
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | XL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Red |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 51cm |
| Pit To Pit | 63cm |
| Comments | Small patch of wear to the material on right and marks on left sleeve. |
| SKU | 340318 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | XL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Red |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 51cm |
| Pit To Pit | 63cm |
| Comments | Small patch of wear to the material on right and marks on left sleeve. |
| SKU | 340318 |
























