🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Lodge Hoody Down Jacket Black Size L
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | L |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 73cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 61cm |
| SKU | 360007 |
$459.62
Men's Lodge Hoody Down Jacket Black Size L—
$459.62
More Images







Men's Lodge Hoody Down Jacket Black Size L
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | L |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 73cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 61cm |
| SKU | 360007 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | L |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 73cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 61cm |
| SKU | 360007 |
























