
Men's Lodge Hoody Down Jacket Black Size S
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 62cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 47cm |
| SKU | 367388 |
Original: $353.04
-65%$353.04
$123.56More Images








Men's Lodge Hoody Down Jacket Black Size S
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 62cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 47cm |
| SKU | 367388 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 62cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 47cm |
| SKU | 367388 |
























