
Men's Lodge Hoody Down Jacket Navy Size XL
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | XL |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 75cm |
| Should To Shoulder | 51cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 371454 |
Original: $592.84
-65%$592.84
$207.49More Images








Men's Lodge Hoody Down Jacket Navy Size XL
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | XL |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 75cm |
| Should To Shoulder | 51cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 371454 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | XL |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 75cm |
| Should To Shoulder | 51cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 371454 |
























