🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Lodge Hoody Down Jacket Navy Size XXL
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | XXL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 72cm |
| Should To Shoulder | 52cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 369412 |
$526.23
Men's Lodge Hoody Down Jacket Navy Size XXL—
$526.23
More Images








Men's Lodge Hoody Down Jacket Navy Size XXL
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | XXL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 72cm |
| Should To Shoulder | 52cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 369412 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | XXL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 72cm |
| Should To Shoulder | 52cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 369412 |
























