
Men's Lodge Jacket Black Size L
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Jacket |
| Size | L |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| SKU | 350598 |
Original: $353.04
-65%$353.04
$123.56More Images







Men's Lodge Jacket Black Size L
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Jacket |
| Size | L |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| SKU | 350598 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Jacket |
| Size | L |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| SKU | 350598 |
























