🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Lodge Jumper Black Size XL
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jumper |
| Size | XL |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 69cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 367113 |
$81.60
Original: $233.14
-65%Men's Lodge Jumper Black Size XL—
$233.14
$81.60More Images







Men's Lodge Jumper Black Size XL
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jumper |
| Size | XL |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 69cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 367113 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jumper |
| Size | XL |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 69cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 367113 |
























