
Men's Logo Patch Quarter Zip Jumper Black Size XL
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jumper |
| Size | XL |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 334071 |
Original: $213.15
-65%$213.15
$74.60More Images









Men's Logo Patch Quarter Zip Jumper Black Size XL
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jumper |
| Size | XL |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 334071 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jumper |
| Size | XL |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 334071 |
























