
Men's Macmillan Down Jacket Black Size M
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 347723 |
Original: $592.84
-65%$592.84
$207.49More Images






Men's Macmillan Down Jacket Black Size M
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 347723 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 347723 |
























