
Men's Macmillan Down Jacket Black Size M
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 73cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| SKU | 356173 |
Original: $566.19
-65%$566.19
$198.17More Images







Men's Macmillan Down Jacket Black Size M
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 73cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| SKU | 356173 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 73cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| SKU | 356173 |
























