
Men's Macmillan Parka Down Jacket Black Size XS
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | XS |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 49cm |
| SKU | 345367 |
Original: $619.48
-65%$619.48
$216.82More Images







Men's Macmillan Parka Down Jacket Black Size XS
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | XS |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 49cm |
| SKU | 345367 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | XS |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 49cm |
| SKU | 345367 |
























