
Men's Macmillan Parka Down Jacket Grey Size M
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyester |
| Colour | Grey |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 345806 |
Original: $619.48
-65%$619.48
$216.82More Images








Men's Macmillan Parka Down Jacket Grey Size M
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyester |
| Colour | Grey |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 345806 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyester |
| Colour | Grey |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 345806 |
























