
Men's Macmillan Parka Down Jacket Khaki Size S
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Comes With | Tags |
| Colour | Khaki |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 343609 |
Original: $679.43
-65%$679.43
$237.80More Images









Men's Macmillan Parka Down Jacket Khaki Size S
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Comes With | Tags |
| Colour | Khaki |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 343609 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Comes With | Tags |
| Colour | Khaki |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 343609 |
























