🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Macmillan Parka Down Jacket Navy Size M
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyester |
| Comes With | Tags |
| Colour | Navy |
| Length | 69cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 348053 |
$739.38
Men's Macmillan Parka Down Jacket Navy Size M—
$739.38
More Images








Men's Macmillan Parka Down Jacket Navy Size M
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyester |
| Comes With | Tags |
| Colour | Navy |
| Length | 69cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 348053 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyester |
| Comes With | Tags |
| Colour | Navy |
| Length | 69cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 348053 |
























